Uždaroji Akcinė Bendrovė „Alpera“

Alpera – tai 1997 metais įsikūrusi dailiųjų ir juvelyrinių spalvotųjų metalų dirbinių projektavimo, gamybos ir prekybos įmonė.

Pagrindinė įmonės produkcija – verslo dovanos, ordinai, medaliai, ženkliukai, pareigūnų skiriamieji ženklai, prizai, suvenyrai, papuošalai ir kt.

Nuolatiniai „Alperos“ klientai – aukščiausiosios Lietuvos Respublikos valstybės institucijos ir įstaigos: Seimas, Prezidentūra, Vyriausybė, Ministerijos, departamentai, tarnybos ir pan.

Europos Parlamentas, Latvijos Prezidentūra, kariuomenė, teisingumo ministerija

Stambiausios įmonės, bankai, universitetai, kolegijos, mokyklos, federacijos, asociacijos, draugijos ir pan.

Kas „Alperoje“ dirba?

Bendrovėje jūsų užsakymus atlieka aukščiausios kvalifikacijos, turintys nuo 5 iki 30 metų darbo stažą specialistai – dizaineriai, juvelyrai, graveriai, stiklo emalio dengimo meistrai.

Gamyboje naudojami modernūs įrengimai: CNC Frezavimo, tekinimo staklės, lazerinio graviravimo aparatas, štampavimo, iškirtimo presai ir kita.

Kokia „Alperos“ ateitis?

„Alpera“ yra perspektyvi nuolat tobulėjanti ir besimokanti įmonė.

Šiuo metu įmonė užima vieno iš lyderių poziciją šalies dailiojo metalo dirbinių gamyboje.

Per artimiausius metus įmonė siekia padidinti eksporto pardavimus, dėl to dalyvaujama parodose (Dubajus, Frankfurtas), kur yra rodomos galimybės, bendraujama su potencialiais klientais.

Įmonė dalyvauja socialiniame gyvenime. Nuolat atnaujimama FB ir Insagram paskyroje esanti informacija.

Plėsdama ir tobulindama gamybą bendrovė pasirengusi priimti gabių ir kūrybingų specialistų – emaliuotojų, graverių, juvelyrų, dizainerių ir pagalbinių darbininkų.

Darbuotojų skaičius 22

Dizaino paslaugos

Pagaminta virš 2000 gaminių

ES PARAMA

Siekiant sumažinti tiesioginio kontakto susitikimų skaičių nuspręsta įsidiegti elektroninės prekybos platformą. Įmonė šio projekto įgyvendinimo metu planuoja savo veikloje įdiegti e-komercijos modelio sprendinius, kurie sudarytų sąlygas didinti veiklos efektyvumą ir pardavimo pajamas, bei sėkmingai įveikti COVID-19 pandemijos keliamus iššūkius. Įvertinus projekto naudą buvo suteiktas finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo pagal 2014–2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“ priemonės Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“ kvietimą. Projektas finansuojamas kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

DUOMENYS APIE PROJEKTĄ:
Projekto numeris: Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0483
Projekto pavadinimas: E.komercijos modelio diegimas UAB "Alpera"
Priemonė - 2014–2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“ priemonės Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“
Projekto veiklų įgyvendinimo trukmė: nuo 2022-02-07 iki 2023-02-07
Skirta finansavimo suma: 39.750 Eur